Naar de startpagina van deze website
Naar de startpagina van deze website

Gouw Noordzee - Scouts en Gidsen Vlaanderen





Gebruik dit stukje php-code om links op je website te plaatsen.
<?php
function object2array($object){
$return = NULL;

if(is_array($object)){
	foreach($object as $key => $value)
	$return[$key] = object2array($value);
}else{
	$var = get_object_vars($object);

if($var){
	foreach($var as $key => $value)
	$return[$key] = ($key && !$value) ? NULL : object2array($value);
	}
	else return $object;
	}
return $return;
}


$today = date("Ymd");
$xml = simplexml_load_file("http://scoutnet.be/xml/W1.xml?a=$today");
if (!$xml){exit("Failed to open W1.xml.<br />");}

$myarray = object2array($xml);

$num_marker = count($myarray['W1']['marker']);

echo "<table class=\"snsample\">\n";
for($i = 0; $i < $num_marker; $i++) {
if (($myarray['W1']['marker'][$i]['@attributes']['domain']!='nodomain')&&($myarray['W1']['marker'][$i]['@attributes']['domain']!='')){
	$mylink="<a href='http://www.{$myarray['W1']['marker'][$i]['@attributes']['domain']}'>".utf8_decode($myarray['W1']['marker'][$i]['@attributes']['groupname'])."</a>";
}else{
	$mylink="<a href='http://{$myarray['W1']['marker'][$i]['@attributes']['name']}.scoutnet.be'>".utf8_decode($myarray['W1']['marker'][$i]['@attributes']['groupname'])."</a>";
}
if ($myarray['W1']['marker'][$i]['@attributes']['groupID']!=''){
	$mygroupID='['.$myarray['W1']['marker'][$i]['@attributes']['groupID'].']';
}else{
	$mygroupID='';
}

echo "<tr><td>$mylink</td><td>$mygroupID</td><td>".utf8_decode($myarray['W1']['marker'][$i]['@attributes']['city'])."</td></tr>\n";
}
echo "</table>\n";
?>

Dit is het resultaat:

Gouw Noordzee[W1000P]Loppem
Sint-Amandus[W1101G]Beernem
Sint-Joris[W1104S]Knokke
Zannekin Blauwvoet[W1105G]Blankenberge
Stella Maris[W1107G]Zeebrugge (Brugge)
De Polderwolven[W1118G]Wenduine
District 't Brugse Vrije[W1200D]Brugge
Sint-Leo: Scouts en Harmonie[W1202G]Brugge
Sint-Leo: Zeescouts[W1202G]Brugge
Tilleghem[W1203G]Sint-Michiels
Grimmertinge[W1204M]Sint-Andries
Grimmertinge[W1204M]Sint-Andries
Permeke[W1206G]Jabbeke
Kerlinga[W1207M]Brugge
Dominiek Savio[W1209S]Sint-Andries
Sint-Hubertus[W1210S]Sint-Andries
Andre De Pauw[W1211S]Brugge
Karel De Goede[W1212G]Assebroek
Akabe Twiest[W1213G]Assebroek
Scouts Don Bosco[W1214G]Sint-Kruis (Brugge)
Jin Brugse Vrije[W1222G]Sint-Andries
Robrecht De Fries[W1301G]Kortemark
Robrecht van Bethune[W1302S]Torhout
Karel v.d. Poele[W1303S]Lichtervelde
Jan Van Haelewyn[W1306G]Gits
Sint-Rembert[W1307G]Torhout
Kan. Andries[W1308G]Ruddervoorde
De Graal[W1309M]Lichtervelde
Rakkersnest[W1403G]Gistel
Zeescouts De Schorre[W1404G]Oostende
CASA Oostduinkerke[W1407G]Oostduinkerke
Noordland[W1408S]Bredene
Nele[W1412M]De Haan
Zeedustra[W1413G]Koksijde
Gisco Regenboog[W1414G]Gistel
Sint-Jan[W1416G]Oostende
Akabe Sjoetka[W1419G]Oostende
Jojo's Lichtervelde[W18]Lichtervelde

Hulp nodig? aarzel dan niet om ons te contacteren.
© Scoutnet 2019